Ingelijste poster van

Pulp Fiction

Gesigneerd door de acteurs John Travolta,  Uma Thurman, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Christopher Walken,  Eric Stoltz,  Harvey Keitel,  Rosarina Arquette,  Amanda Plummer,  Ving Rhames, Maria De Medeiros en Quinten Tarantino

mét echtheidscertificaat

Afmetingen: Hoogte 120 cm - Breedte 90 cm

Een waar collectorenitem!

STARTPRIJS : 1500.00 €